Generali

Wypowiedzenie umowy Generali

34 agentów ubezpieczeniowych w Agens.pl obsługujących Generali

O firmie:
Generali sprzedaje polisy w Polsce od 1999 roku. Oferta ubezpieczeniowa towarzystwa jest skierowana w pierwszym rzędzie do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wybranych klientów instytucjonalnych. Towarzystwo należy do międzynarodowej grupy Generali. Generali T.U.S.A. jest częścią Generali Group – jednej z największych i najstarszych grup ubezpieczeniowych w Europie.Grupa Generali jest międzynarodowym koncernem ubezpieczeniowym, działającym na rynkach 47 krajów na całym świecie. Główna siedziba od dnia założenia koncernu w roku 1831 znajduje się w Trieście. W skład Generali Group na całym świecie wchodzi 108 towarzystw ubezpieczeniowych, 54 holdingów i spółek finansowych oraz 13 agencji nieruchomości.
Adres:
Postępu 15, 02-676 Warszawa
Informacje:
W ofercie ubezpieczeń majątkowych klient ma do dyspozycji: ubezpieczenie mieszkań i budynków mieszkalnych, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ubezpieczenie podmiotów gospodarczych, ubezpieczenie budynków i budowli. Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych klient może wybrać: standardowe ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie Generali Assistance i ubezpieczenie ochrony prawnej w ruchu drogowym. Generali T.U.S.A. oferuje także ubezpieczenia osobowe: indywidualne i rodzinne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie turystyczne, indywidualne i rodzinne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
Telefon:
(022) 543 05 00
Email:
centrumklienta@generali.pl
Oceny:
Średnia 0.0000 z 0 głosów.

Jakie ubezpieczenia oferuje Generali:

  • Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NW, NNW)
  • Ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości
  • Ubezpieczenie podróży
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie medyczne, zdrowotne


Wybierz:

Stwórz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia w Generali

Uzupełnij poniższe pola, aby wygenerować plik PDF wypowiedzenia umowy ubezpieczenia pojazdu w Generali.


Wypowiedzenie umowy OC z Generali

Imię i nazwisko Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Adres Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Numer rejestracyjny pojazdu Marka pojazdu


Numer i seria polisy
Na podstawie Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124, poz. 1152 z późn. zm.), wypowiadam umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (zaznacz tylko jedną podstawę wypowiedzenia):