Concordia Polska S.A.

Wypowiedzenie umowy Concordia Polska S.A.

11 agentów ubezpieczeniowych w Agens.pl obsługujących Concordia Polska S.A.

O firmie:
Concordia Ubezpieczenia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęliśmy sieć sprzedaży, nawiązaliśmy współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiadamy 10 Oddziałów, prawie 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych oraz współpracujemy z 2000 Pośrednikami w całej Polsce. Na rynku wyróżnia nas solidna likwidacja szkód i produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Coraz częściej sięgamy po nowe rozwiązania technologiczne, takie jak System Obsługi Sprzedaży Rubinet, który pozwala naszym Pośrednikom na szybką i sprawną obsługę Klientów. Konkurujemy jakością tworząc przyjazne i unikalne na tle rynku oferty dla Klientów indywidualnych, Przedsiębiorców i Rolników - mieszkańców miast, średnich i małych miejscowości.
Adres:
ul. Św. Michała 43, 61-119 Poznań
Informacje:
Cechą wyróżniającą Concordię na rynku jest solidna likwidacja szkód oraz produkty ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb klientów. Firma tworzy przyjazne i unikalne na tle rynku oferty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników – mieszkańców miast oraz średnich i małych miejscowości.
Telefon:
(+48) 61 85 84 800
Email:
office@concordiaubezpieczenia.pl
Oceny:
Średnia 0.0000 z 0 głosów.

Jakie ubezpieczenia oferuje Concordia Polska S.A.:

  • Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NW, NNW)
  • Ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości
  • Ubezpieczenie podróży
  • Ubezpieczenie na życie


Wybierz:

Stwórz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia w Concordia Polska S.A.

Uzupełnij poniższe pola, aby wygenerować plik PDF wypowiedzenia umowy ubezpieczenia pojazdu w Concordia Polska S.A..


Wypowiedzenie umowy OC z Concordia Polska S.A.

Imię i nazwisko Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Adres Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Numer rejestracyjny pojazdu Marka pojazdu


Numer i seria polisy
Na podstawie Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124, poz. 1152 z późn. zm.), wypowiadam umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (zaznacz tylko jedną podstawę wypowiedzenia):