COMPENSA S.A. TU

Wypowiedzenie umowy COMPENSA S.A. TU

30 agentów ubezpieczeniowych w Agens.pl obsługujących COMPENSA S.A. TU

O firmie:
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Compensa SA działa na polskim rynku od 1997 roku. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama ubezpieczeń na życie dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw, w tym m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe. Strategicznym akcjonariuszem Spółki jest czołowa austriacka grupa ubezpieczeniowa Wiener Städtische.
Adres:
Al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa
Informacje:
W skład ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez Compensa TU wchodzi m.in.: obowiązkowe ubezpieczenie OC czy też polisa Autocasco, która ubezpiecza wszystkie rodzaje ryzyka. W Compensa można zakupić dwa rodzaje AC: AC BAZA – dla samochodów osobowych i AC MOC – dla pozostałych pojazdów, np. ciężarowych, dostawczych. W ofercie Compensa znaleźć można również interesujące pakiety. Popularną propozycją jest „moto DNA”. Jest to unikatowy pakiet OC i AC, który łączy w sobie atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej samochodu wraz z jego zabezpieczeniem przed kradzieżą. Z kolei Compensa TU na Życie S.A. powstało w 1997 roku. Firma oferuje szeroki wybór ubezpieczeń na życie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej ofercie posiada m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe.
Telefon:
(22) 501 60 00
Email:
centrala@compensa.pl
Oceny:
Średnia 0.0000 z 0 głosów.

Jakie ubezpieczenia oferuje COMPENSA S.A. TU:

  • Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NW, NNW)
  • Ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości
  • Ubezpieczenie podróży
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie medyczne, zdrowotne


Wybierz:

Stwórz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia w COMPENSA S.A. TU

Uzupełnij poniższe pola, aby wygenerować plik PDF wypowiedzenia umowy ubezpieczenia pojazdu w COMPENSA S.A. TU.


Wypowiedzenie umowy OC z COMPENSA S.A. TU

Imię i nazwisko Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Adres Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Numer rejestracyjny pojazdu Marka pojazdu


Numer i seria polisy
Na podstawie Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124, poz. 1152 z późn. zm.), wypowiadam umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (zaznacz tylko jedną podstawę wypowiedzenia):