Aviva

Wypowiedzenie umowy Aviva

20 agentów ubezpieczeniowych w Agens.pl obsługujących Aviva

O firmie:
Towarzystwo specjalizuje się w ubezpieczeniach gospodarczych dla przedsiębiorstw i instytucji oraz w ubezpieczeniach dla klientów indywidualnych. Większość ubezpieczeń gospodarczych sprzedawana jest za pośrednictwem brokerów. Najważniejsze z nich to ubezpieczenia ogniowe i utraty zysku, ubezpieczenia techniczne, mienia w transporcie i odpowiedzialności cywilnej. Klientom indywidualnym proponuje ubezpieczenia lokali mieszkań i domów Mój Apartament i Moja Rezydencja, zróżnicowane według zakresu ubezpieczenia i limitów odpowiedzialności. Klienci mogą zawrzeć umowę od razu na 2 lub 3 lata, uzyskując korzystne zniżki.
Adres:
ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
Informacje:
Towarzystwo oferuje również trzy warianty ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków Rozsądny Partner oraz grupowe ubezpieczenie NNW Grono. Małym i średnim firmom oferuje pakiet ubezpieczeń Partner Przedsiębiorcy, w którym zakres ochrony ubezpieczeniowej dla tej grupy przedsiębiorstw należy do najszerszych na rynku. Najnowszą ofertą dla klientów indywidualnych jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych sprzedawanych w systemie direct, czyli przez telefon i internet.
Telefon:
(022) 557 49 12
Email:
kontakt@aviva.pl
Oceny:
Średnia 0.0000 z 0 głosów.

Jakie ubezpieczenia oferuje Aviva:

  • Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NW, NNW)
  • Ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości
  • Ubezpieczenie podróży
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie medyczne, zdrowotne


Wybierz:

Stwórz wypowiedzenie umowy ubezpieczenia w Aviva

Uzupełnij poniższe pola, aby wygenerować plik PDF wypowiedzenia umowy ubezpieczenia pojazdu w Aviva.


Wypowiedzenie umowy OC z Aviva

Imię i nazwisko Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Adres Posiadacza pojazdu / Nabywcy*


Numer rejestracyjny pojazdu Marka pojazdu


Numer i seria polisy
Na podstawie Ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124, poz. 1152 z późn. zm.), wypowiadam umowę ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych (zaznacz tylko jedną podstawę wypowiedzenia):