CRM dla agenta ubezpieczeniowego

Program CRM dla agenta ubezpieczeniowego w jednym miejscu łączy bazę dodanych i pozyskanych klientów i ich polisy, umowy, niezależnie towarzystwa ubezpieczeniowego w jakim były przygotowane polisy. Dodatkowo program posiada moduł rozliczeń, płatności, raportowania oraz korespondencji E-mail i SMS.

CRM dla Agenta Ubezpieczeniowego - Projekt zarządzania polisami, umowami ubezpiczeniowymi i klientami powstał w celu prostego zarządzania w jednym programie swoimi polisami, klientami, relacjami z klientami. CRM dla agenta ubezpieczeniowego stworzony został również z myślą o agencyjnych biurach ubezpieczeniowych (multiagencjach). Program przeznaczony do generowanie polis ubezpieczeniowych i zarządzania relacjami z klientem (tzw. Customer Relationship Management) wzbogaciliśmy o funkcje niezbędne dla każdego agenta ubezpieczeniowego, czy agencji ubezpieczeniowej, multiagencji.

Jako jedyny CRM na polskim rynku, daje agentowi ubezpieczeniowemu możliwość nie tylko wczytywania danych z towarzystw ubezpieczeniowych, ale również pobierania danych klientów, przy zakładaniu w nich polisy, zawierania umowy.

Program dla agenta ubezpieczeniowego powstał na potrzeby rynku i jest współtworzony z praktykami branży ubezpieczeniowej (agentami, OWCA, multiagencjami). Dzięki nieustannym badaniom rynku program rozwiązuje problemy i usprawnia procesy agentów i ich klientów. Agens.pl został przygotowany tak, aby ułatwiać sprzedaż nie tylko ubezpieczeń komunikacyjnych, ale także majątkowych i zdrowotnych. W ramach naszego CRM udostępniamy także bezpłatną aplikację mobilną na Android, która umożliwiającą automatyczne pobieranie danych z dowodów rejestracyjnych (czytanie kodów Aztec) do danych pojazdów.

Kontakt z klientem przez E-mail i SMS

  • Wysyłanie przypomnień E-mail i SMS o terminach płatności za polisę oraz odnowień umowy ubezpieczeniowej, żeby nie stracić klienta,
  • Wysyłanie informacji okolicznościowych jak życzenia świąteczne, życzenia urodzinowe, inne,
  • Zautomatyzowany system powiadomień klienta.

W tym artykule: darmowy crm dla agentów ubezpieczeniowych, bezpłatny program CRM dla agenta ubezpieczeniowego, CRM agent ubezpieczeniowy w chmurze.