Jak wybrać OC, aby nie przepłacić?

Kierowcy często uważają, że kontynuowanie ubezpieczenia OC w tym samym towarzystwie ubezpieczeniowym zagwarantuje posiadanie najlepszej, najbardziej atrakcyjnej ceny za ubezpieczenie OC.

Niestety jest to bardzo mylne podejście i właśnie konkurencyjne firmy ubezpieczeniowe walczą bardziej o nowego klienta, niż utrzymanie istniejącego.

PORADY ODNOŚNIE WYBORU NAJBARDZIEJ OPŁACALNEJ OFERTY UBEZPIECZENIA OC:

Czemu firmom ubezpieczeniowym bardziej zależy na nowym kliencie, niż utrzymaniu istniejącego? To wynika z tezy postawionej wyżej, że ubezpieczyciele zakładają, że klientowi najprościej i najlepiej będzie pozostać w istniejącym towarzystwie ubezpieczeniowym z aktualną ofertą na OC, AA, NW.

Na szczęście na naszym polskim rynku ubezpieczeń powiększa się konkurencja. Dla kierowców oznacza coraz atrakcyjniejsze oferty ubezpieczenia OC, AC, NW i NNW za jeszcze niższą cenę.

W związku z powyższym warto przed zakupem ubezpieczenia na samochód, poznać jak najwięcej ofert od firm ubezpieczeniowych i ostatecznie wybrać najtańszą/najlepszą z nich.

Dzięki serwisowi internetowemu Agens.pl możemy to zrobić bez wychodzenia z domu przez Internet. Wystarczy poświęcić 3 min., aby wprowadzić swoje dane pojazdu i otrzymać oferty od agentów ubezpieczeniowych. Jeśli któraś oferta Cię zainteresuje, to możesz przez Internet zawrzeć umowę na wybrane ubezpieczenie w najlepszej cenie.

Dzięki takiej kalkulacji możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na ubezpieczeniu auta rocznie.


Skomentuj, zadaj pytanie:
Komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

W tym artykule: wybór najtańszego OC i AC, gdzie najtańsze ubezpieczenie pojazdu, jak najtaniej ubezpieczyć auto, ubezpieczenie przez Internet.