Jak kupić OC przez internet?

INSTRUKCJA JAK KUPIĆ OC PRZEZ INTERNET: Zakup polisy OC w internecie.

Wielu naszych czytelników mailowo i za pomocą fanpage na Facebook'u pyta nas: jak znaleźć ubezpieczenie na samochód bez wychodzenia z domu, czyli przez Internet. Najczęściej pada pytanie o ofertę na samo ubezpieczenie OC, a czasem na AC, NW, NNW.

Z pomocą takim klientom przychodzi serwis Agens.pl, za pomocą którego masz kontakt z setkami agentów ubezpieczeniowych reprezentujących większość towarzystw ubezpieczeniowych.

Składając ofertę w Agens.pl otrzymujesz oferty z wielu firm ubezpieczeniowych, co daje pewność najniższej ceny. Dzięki temu upewnisz się, że otrzymujesz najlepszą ofertę i nie przepłacasz.


Możliwość szybkiego zakupu polisy OC na auto przez internet w krokach:

  1. Przejdź do formularza: ubezpieczenie pojazdu.
  2. Uzupełnij w formularzu wymagane pytania o dane pojazdu zgodnie z prawdą.
  3. Po uzupełnieniu danych otrzymasz linka aktywacyjnego na maila. Możesz nieobowiązkowo uzupełnić nr telefonu komórkowego jeśli chcesz powiadomienia o ofertach na SMS.
  4. Odczekaj kilkanaście minut i już otrzymasz pierwsze oferty ubezpieczeniowe od agentów ubezpieczeniowych z Twojego regionu.
  5. Jeżeli proponowana wysokość składki jest dla Ciebie atrakcyjna, możesz ją zakupić od agenta ubezpieczeniowego przez internet.

To takie proste, skorzystaj z Agens.pl w celu otrzymania ofert najtańszego ubezpieczenia OC, AC, NW, NNW od agentów ubezpieczeniowych z Twojej okolicy:


Skomentuj, zadaj pytanie:
Komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

W tym artykule: zakup polisy OC przez internet, ubezpieczenie auta przez Internet, najtańsza oferta na OC pojazdu.